Twoja wizytówka online już za 599 zł

Zleć tworzenie strony internetowej typu „wizytówka”, która składa się z jednej zakładki i zwięźle przedstawia Twoją ofertę.

Strona one page – tania wizytówka online

Zdajemy sobie sprawę, że zależy Ci na prostej i taniej, a zarazem profesjonalnej stronie WWW typu wizytówka, dlatego właśnie taką witrynę Ci dostarczamy. Powierz nam jej wykonanie i miej pewność, że w atrakcyjny i nowoczesny sposób zaprezentujesz siebie lub swoją ofertę!

Zleć wykonanie witryny wizytówkowej niezależnie od jej tematyki. Skontaktuj się z nami bez względu na to, czy chcesz zamówić stronę osobistą, czy dla swojej firmy. W obu przypadkach możesz liczyć na satysfakcjonujący efektów współpracy z naszą agencją!

Domena i hosting

W Twoim imieniu wykupujemy domenę i utrzymujemy ją wraz z całą stroną wizytówką na naszych serwerach. Jeśli jednak chcesz mieć ją u siebie, oczywiście dostosujemy się do Twoich wymagań. A może masz problem z wyborem odpowiedniej domeny dla swojego biznesu? Copywriterzy z agencji copywriterskiej, z którymi współpracujemy, z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu najlepszego adresu!

Tekst i grafika

Zależy nam na Twojej satysfakcji ze współpracy. Chcemy, żeby przebiegała maksymalnie komfortowo i sprawnie, w związku z czym zajmujemy się wszystkimi aspektami tworzenia strony wizytówki – również grafiką i treścią. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy doskonale wiedzą, na czym polega design i pisanie tekstów na zamówienie. Współpracując z nami, w dobrej cenie otrzymujesz w pakiecie wszystko, czego potrzebujesz!

Publikacja i utrzymanie

Na bieżąco opiekujemy się Twoją stroną wizytówką i cały czas mamy ją na oku. Utrzymujemy ją na naszych serwerach, które są skutecznie zabezpieczone przed cyberprzestępcami i wyciekami danych. Dodajemy witrynę do Google, tak aby była jak najszybciej widoczna i zaczęła pracować w oczekiwany sposób. Publikację w internecie i całoroczne utrzymanie masz od nas za darmo, a jedyny koszt wiąże się z przedłużeniem ważności domeny co 12 miesięcy.

Czytelność

Jeśli zależy Ci na stronie wizytówce, która ładnie wygląda i robi pozytywne wrażenie na odbiorcach, znajdujesz się we właściwym miejscu. Nasze witryny są nowoczesne, przejrzyste i nakierowane na cele, które chcesz realizować.

Daj znać, czy zależy Ci na pozyskiwaniu zapytań ofertowych, prezentacji Twojej osoby, kreowaniu wizerunku, czy jakimkolwiek innym działaniu, a stworzymy na WordPressie stronę wizytówkę wpisującą się w Twoje wymagania!

widoczność w google

Po co Ci nawet najlepsza witryna WWW, jeśli do nikogo nie dotrze? Design to jedno – równie ważne jest wykonanie strony w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszą widoczność w Google. Mamy tego świadomość, dlatego nasze usługi obejmują optymalizację SEO.

W jej ramach realizujemy czynności, które mają na celu dostosowanie witryny do wymagań wyszukiwarek internetowych, w tym Google. Dzięki temu Twoja wizytówka wyświetla się użytkownikom na wysokich pozycjach na określone słowa kluczowe.

Kompleksowe wykonanie

Wiemy, że nie masz czasu lub chęci na tworzenie stron wizytówek we własnym zakresie, więc chcesz powierzyć to zadanie naszemu zespołowi. Dobrze się składa, bo wiemy, jak Ci pomóc w sposób kompleksowy zaistnieć w internecie.

Robimy wszystko, co potrzebne najpierw do wykonania, a następnie opublikowania profesjonalnej, nowoczesnej i przejrzystej witryny. Działamy od A do Z – zlecasz nam projekt i po kilku dniach Twoja wizytówka wisi w internecie!

Zamów stronę wizytówkę i zajmij się swoim biznesem

Usługa obejmuje:

  • Wykupienie domeny
  • Utrzymanie strony na serwerze
  • Grafikę i zdjęcia
  • Tekst
  • Optymalizację SEO
  • Dodanie do Google
  • Certyfikat SSL

Zleć wykonanie strony wizytówki za 599 zł

Jeśli uważasz, że zasługujemy na Twoje zaufanie, skontaktuj się z nami i daj znać, jakiej strony internetowej typu wizytówka potrzebujesz, a z przyjemnością stworzymy ją dla Ciebie!