Oferujemy gotowe strony WWW nawet za 1000 zł, które pomogą Ci w sprzedaży i reklamie, a także zbudują Twój profesjonalny wizerunek.

 • W bazie systemu WordPress jest ponad 9 tys. darmowych motywów (a do tego mnóstwo komercyjnych).
 • Strona firmowa na WP może być w pełni dostosowanado Twoich indywidualnych potrzeb za sprawą wyboru ok. 60 tys. wtyczek (plug-inów). Dzięki wdrażamy m.in. formularz kontaktowy, dodatkowe zabezpieczenia czy mechanizmy optymalizacyjne.
 • WordPress daje możliwość swobodnego modyfikowania szablonów, a także wzbogacania już istniejących stron o kolejne, funkcjonalne czy analityczne elementy.

Strona WordPress zintegrowana z zewnętrznymi systemami

Tzw. integracje WordPress to specjalne dodatki umożliwiające połączenie Twojej strony internetowej z zewnętrznymi systemami, które służą m.in. analizie ruchu czy skutecznej sprzedaży w ramach e-commerce. Witryna WWW na WP może być zatem zintegrowana z takimi systemami jak:

 • FreshMail do zarządzania e-mailami czy wysyłania newslettera,
 • Google Analytics do śledzenia i analizowana ruchu na stronie,
 • LiveChat do kontaktowania się z klientami w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na stronie,
 • PayU czy DotPay do wygodnych, szybkich i bezpiecznych płatności online,
 • InPost, DHL, FedEx czy DPD do integracji z systemami przesyłek,
 • Allegro do dwustronnego połączenia sklepu internetowego ze sklepem na Allegro.

To rzecz jasna tylko wybrane systemy, które można w pełni zintegrować z Twoją internetową stroną firmową na WordPress. Jej wykonanie możesz zlecić nam choćby w tym momencie.

Bezpieczeństwo WordPressa

Wraz z dynamicznym rozwojem internetu, który jest związany z praktycznie wszystkimi sferami naszego życia, rośnie niestety liczba zagrożeń w cyberprzestrzeni. Właśnie z tego powodu wiele osób pyta w pierwszej kolejności: „czy WordPress jest bezpieczny?”, „czy firmowa strona WWW na WP jest podatna na ataki?”. To w pełni uzasadnione pytania, dlatego uspokajamy – choć żaden system zarządzania treścią (CMS) nie gwarantuje 100% bezpieczeństwa, to WordPress można wyróżnić za bardzo wysoki poziom ochrony.

To najpopularniejsze narzędzie do prowadzenia firmowych stron internetowych na świecie jest nieustannie aktualizowane i udoskonalane pod kątem bezpieczeństwa. Bardzo wiele zależy od osób, które projektują i prowadzą witrynę WWW. Jeżeli korzysta się z odpowiednich wtyczek i przestrzega się podstawowych zasad zalecanych przez autorów oprogramowania, wówczas minimalizuje się ryzyko utraty danych czy awarii. Nasze doświadczenie pozwala dopracować tanią, gotową stronę firmową WWW dla firmy również w tym aspekcie.

Tania strona internetowa na WordPressie – dla kogo?

Z uwagi na ogromne możliwości systemu zarządzania treścią WP, który istnieje i rozwija się już od 2003 roku, jest on polecany każdemu, kto chce prowadzić:

 • firmową stronę WWW,
 • sklep internetowy,
 • blog lub mikroblog,
 • witrynę afiliacyjną lub agregator treści,
 • serwis informacyjny czy ogłoszeniowy.

W ramach stworzonej przez nas strony internetowej na WP możesz stworzyć wizytówkę swojej firmy (nawet jako pojedynczą, przesuwaną witrynę, tzw. one page), rozbudowaną przestrzeń pełną zakładek i funkcji czy landing page do prowadzenia działań marketingowych.

Pozycjonowanie strony WordPress

SEO, czyli optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych, jest podstawą promowania strony WWW w Internecie. To działania, które mają sprawić, że Twoja witryna będzie wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania jak największej liczby dopasowanych fraz w Google (i innych, bardziej niszowych wyszukiwarkach).

Inwestycja w SEO nie wyklucza przy tym efektywnego korzystania z płatnych systemów reklamy, które również mogą przynieść Twojej witrynie wiele korzyści. Fakty są jednak takie, że w 2021 roku ponad połowę ruchu na stronach internetowych generowały wejścia z wyszukiwarki (czyli tzw. wejścia organiczne).

Internetowa strona firmowa na WordPress sprzyja skutecznej optymalizacji i efektywnemu pozycjonowaniu w Google. Satysfakcjonujące Cię efekty możemy zbudować m.in. za sprawą:

 • atrakcyjnych adresów URL i tytułów podstron,
 • lekkiego, szybko działającego motywu,
 • optymalnemu doborowi wtyczek.

Zatrudniamy doświadczonych copywriterów, co daje nam dodatkową przewagę względem innych twórców stron na WP. Dlaczego? To proste – w ramach jednego zlecenia dostarczamy nie tylko atrakcyjną i funkcjonalną stronę, ale także odpowiednią treść na stronie głównej i podstronach.

Wyniki wyszukiwania buduje się m.in. poprzez unikatową, przemyślaną, perswazyjną i czytelną treść – opisów, informacji, zwrotów, śródtytułów itp. Wiemy, jak stworzyć dobrą strukturę tekstu, jak przekazywać informacje, jak zachęcać i zaciekawiać odbiorców. Dlatego wystarczy, że wyjaśnisz nam, na czym Ci zależy, a my „opakujemy” Twoją firmową stronę WWW na WordPressie w odpowiedni, profesjonalny content.

Kompleksowa oferta taniej, firmowej strony WWW na WordPressie

W ramach jednej opłaty i wybranego pakietu przygotowujemy dla Ciebie gotową do używania stronę internetową dla firmy w systemie WordPress. Cena jest uzależniona m.in. od czasu na wykonanie, ilości treści i funkcji czy zakresu współpracy. Nawet w kilka dni i za mniej niż 1000 zł możesz otrzymać dostęp do witryny WWW zbudowanej na atrakcyjnym i czytelnym szablonie, z grafikami i atrakcyjnymi tekstami od doświadczonych copywriterów.

Zapewniamy również wsparcie od strony technicznej – m.in. w zakresie hostingu czy wdrożeniu do samodzielnego prowadzenia witryny w systemie CMS WordPress. Przekonaj się, że dodawanie firmowych newsów czy produktów w sklepie internetowym jest łatwe dla większości użytkowników sieci, a nie tylko wąskiego grona specjalistów IT.

Dostarczamy kompletne i gotowe do działania strony internetowe na WordPress.

Udowadniamy, że tania strona WWW na WordPressie może wyglądać profesjonalnie. Zapraszamy Cię do współpracy, ponieważ wiemy, jak wybrać i zmodyfikować szablon, dodać właściwe wtyczki czy wreszcie dostosować treść do specyfiki oraz celu Twojej działalności.

Strona internetowa na WordPress – czym jest?

WordPress jest najpopularniejszym, otwartym oprogramowaniem, który służy jako system zarządzania treścią. Najprościej mówiąc: to platforma, dzięki której tworzenie i zarządzanie stroną firmową, sklepem internetowym czy blogiem jest tanie, intuicyjne, a przy tym pozbawione większych ograniczeń, jeśli chodzi o funkcjonalność i estetykę.

 • W 2022 roku ponad 40% stron WWW na świecie działa właśnie w systemie WordPress.
 • Już w 2021 roku łączna liczba stron na silniku WordPressa przekroczyła 455 mln!
 • WordPress (WP) jest dostępny w ponad 200 wersjach językowych – w tym oczywiście w języku polskim (to jedna z kilkudziesięciu w pełni przetłumaczonych).
 • Polskojęzyczne strony na WordPressie należą do światowego TOP10; z oczywistych względów najpopularniejsze są angielsko-, hiszpańsko- i niemieckojęzyczne.

Nasza oferta skupia się na projektowaniu, tworzeniu i wypełnianiu treścią gotowych stron WWW na WordPressie – firmowych, wizytówek, sklepów online i innych. W ramach jednego zlecenia w bardzo szybkim tempie i korzystnej cenie otrzymujesz witrynę dla swojej marki (lub innej organizacji), która jest bardzo intuicyjna w dalszym prowadzeniu i rozwijaniu. Nie musisz znać języków programowania, nie musisz mieć informatycznego wykształcenia czy doświadczenia – po prostu zaczynasz działalność w sieci z witryną, która jest estetyczna, czytelna i dopracowana (m.in. pod względem pozycjonowania w wynikach wyszukiwania).

Tworzymy, dostosowujemy, optymalizujemy – szybko, tanio i skutecznie. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz entuzjazmowi, który towarzyszy nam w trakcie współpracy z firmami, instytucjami czy klientami indywidualnymi. Wybierz jeden z atrakcyjnych pakietów, skontaktuj się w wygodny dla Ciebie sposób i odnieś sukces w sieci dzięki nowoczesnej stronie internetowej na WordPressie!

Podobne wpisy