Masz świadomość, że firmowa strona internetowa jest absolutną podstawą współczesnej reklamy, ale nie wiesz, jak zabrać się za jej tworzenie? Chcesz zainwestować w nowoczesną witrynę WWW dla swojego biznesu, ale nie chcesz – przynajmniej na początku – wydawać na ten cel aż kilku tysięcy zł?

W takim razie nasza oferta kompleksowej realizacji strony internetowej od 900 zł jest idealnie skrojona na miarę Twoich aktualnych potrzeb! Dowiedz się, czym wyróżniają się nasze projekty dla firm z Torunia i okolic i przekonaj się, że za kwotę kilkuset zł otrzymasz wsparcie od A do Z. Od rozpoczęcia działalności w sieci dzieli Cię zaledwie krok!

Strona za kilkaset zł – jak to możliwe…?

Nasze internetowe strony firmowe są zbudowane w WordPressie, czyli systemie zarządzania treścią, którego zasadnicze funkcje są intuicyjne i bezpłatne. Właśnie dlatego tworzenie witryny od podstaw może być tanie, a jej samodzielne prowadzenie i dalszy rozwój – łatwe. Dodajmy, że strony WWW dla firm na WP są w pełni responsywne, a więc wyświetlają się równie atrakcyjnie na wszystkich nośnikach, zarówno komputerach, jak i smartfonach i tabletach. Sprawdź wszystkie zalety strony firmowej na WordPressie.

Tworzymy unikatowe strony z wykorzystaniem istniejących, darmowych szablonów, które można w znaczący sposób modyfikować, dostosowując wygląd i układ dokładnie do potrzeb i wizerunku Twojej firmy z Torunia czy okolic. Ponadto strony firmowe na WordPressie można wyposażyć w dziesiątki plug-inów (dodatków), które m.in.:

 • wzbogacają funkcjonalność,
 • zwiększają bezpieczeństwo,
 • integrują stronę z zewnętrznymi usługami i witrynami,
 • ułatwiają automatyczną analitykę ruchu na stronie.

Dzięki naszemu doświadczeniu strona firmowa na WP może powstać w bardzo krótkim czasie, bez dodatkowych, zbędnych kosztów. Atrakcyjna witryna WWW dla biznesu za 800 czy 900 zł? Tak, to możliwe, a na dodatek w pakiecie z kompleksowym wsparciem, które zapewnia Ci maksimum wygody i minimum wysiłku na starcie.

Kompleksowa strona, czyli co otrzymujesz w pakiecie?

Już za kilkaset zł przygotowujemy dla Ciebie gotowy projekt firmowej strony internetowej na WordPressie. Nie tylko dostarczamy gotową stronę, ale w cenie zapewniamy m.in.:

 • rejestrację domeny,
 • bezpieczny i stabilny hosting,
 • optymalizację treści pod kątem wyników wyszukiwania.

Oczywiście gwarantujemy pełną elastyczność oraz indywidualne podejście – np. jeśli masz już zarejestrowaną domenę czy zamierzasz samodzielnie zająć się hostingiem, dostosujemy się do Twoich wymagań.

Co warte szczególnego podkreślenia – oferujemy wypełnienie Twojej firmowej strony internetowej perswazyjną i merytoryczną treścią. Ponieważ nasz zespół składa się copywriterów z Agencji Copywriterskiej kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, możemy zaproponować atrakcyjny pakiet:

firmowa strona + treść

w jednej, korzystnej cenie. Po prostu przedstaw nam informacje o swoim biznesie, a także swoją ofertę, a my stworzymy najlepszą możliwy tekst na stronę główną i na poszczególne podstrony.

Od czego jest uzależniona cena gotowej, kompletnej strony www?

Zapoznaj się z naszą ofertą stron dla firm z Torunia i okolic i sprawdź, co zawierają poszczególne pakiety.

Najtańszym wariantem jest podstawowa strona internetowa typu one-page. Wszystkie informacje znajdują się w jednym miejscu, a użytkownik po prostu przewija treść od góry do dołu i odwrotnie. To idealna propozycja dla małych przedsiębiorstw z Torunia, które skupiają się na promocji np. w mediach społecznościowych, a strona WWW nie musi być szczególnie rozbudowana.

Podobnie niskie koszty generuje stworzenie przez nas standardowej witryny firmowej na WordPressie, która jest zbudowana z:

 • strony głównej,
 • zakładki „o nas”,
 • zakładki kontaktowej z formularzem,
 • galerii zdjęć / produktów / usług,
 • podstrony ofertowej.

Pamiętaj, że jesteśmy otwarci indywidualne potrzeby klientów z Torunia i okolic, dlatego chętnie podejmujemy się również bardziej wymagających i nieco kosztowniejszych realizacji, które wciąż jednak pozostają niezwykle konkurencyjne względem np. dużych agencji interaktywnych.

Wybierz szeroki pakiet w atrakcyjnej cenie!

Atrakcyjna, nowoczesna, unikatowa, responsywna i bezpieczna – taka może być Twoja firmowa strona internetowa na WP. Powierz nam jej zaprojektowanie, wdrożenie i uruchomienie – wraz z rejestracją domeny, stworzeniem treści pod SEO i innymi czynnościami, które zwykle pochłaniają dużo czasu i pieniędzy…

… ale nie u nas! U nas zamów swoją stronę internetową dla firmy z Torunia i okolic już za mniej niż 1000 zł!

Podobne wpisy